Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan ücretsiz internet!

Türkiye ve Teknoloji
1K
Yorum yapılmamış

Kahramanmaraş’ı ve çevre illeri etkileyen 7.4 büyüklüğündeki deprem maalesef Türkiye’yi derinden sarstı. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Türkiye ücretsiz internet, ücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS sağlamak için düğmeye bastı.

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone: Ücretsiz internet

Turkcell ücretsiz internet
Ücretsiz internet, ücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS servisi tanımlandı.

İlgili zelzeleden etkilenen insanlar şu anda özellikle dijital bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Zira enkaz altında kalan binlerce kişi var. Bu bağlamda harekete geçen operatörler beklenen haberi verdi.

Ayrıca acil iletişim için de harekete geçen operatörler afet bölgesinde bulunan ve borç nedeniyle GSM hattı kapatılan veya kısıtlanan kişilerin de hatlarını açtı.

Birbiriyle benzer mesajlar yayımlayan telekomünikasyon şirketleri arasında bu konuyla ilgili adım atan ilk kuruluş Türk Telekom oldu. Kendisi tarafından paylaşılan bildiri aşağıda mevcut:

“Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem nedeniyle büyük üzüntü içindeyiz. Deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ücretsiz konuşma ve internet yüklenmiştir.”

Türk Telekom’un başlattığı ilgili akım şu anda binlerce vatandaşımızın deprem mağdurlarıyla iletişim kurmasını sağlıyor. Tech Toque ekibi bu üç güzide telekomünikasyon şirketine teşekkür ediyor.

Depremin etkileri sürüyor!

Son olarak Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır ve diğer çevre iller de tehlike altında. Birçok kullanıcı Twitter üzerinden bilgi paylaşıyor. Afad Acil Çağrı isimli uygulamayı indirin. Bu yazılım App Store‘da ve Google Play Store‘da mevcut.

  • Bu deprem saat 04.17’de meydan geldi.
  • Kullanıcılar Ekşi Sözlük’te 10 farklı başlık açtı.
  • Depremin büyüklüğü 7.4.
  • Artçı sarsıntıların sürdüğü belirtildi.

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler: , ,
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️