Tech Toque bir yaşında!

Türkiye ve Teknoloji
328
Yorum yapılmamış

Merhaba!

21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık.

Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları konsepti ile buluşturan TT bir yılda neler başardı?

Telefonu şarj etmek için kaç volt gerekir

Telefonu yüzde 80 şarj etmek standartlaşıyor: One UI 6.1!

Kısa bir süre önce One UI 6 güncellemesi yayımlandı. Samsung’un Galaxy modellerini kullanan insanların gözü şimdi One UI 6.1 güncellemesinde! Zira telefonu sadece yüzde 80 seviyesinde şarj etmek isteyen ancak…

TT bir yılda tam 136 bin kullanıcıya ev sahipliği yaptı. Yeri geldi ayda 25 bin kişiye kapısını açtı.

1 yılda 173 bin 672 sayfa görüntülenmesine erişen TT yine tam anlamıyla insanlara geleceğin kapısını açtı. Tıpkı Hakkımızda kısmında söz verdiğimiz gibi.

Bir içerik editörü, bir yazılımcı ve bir hukuk danışmanı ile yola çıkan TT’nin eğlence kanalı olan İzliyorum! adlı YouTube kanalı 384.675 görüntüleme elde etti. Kendisinin ana kanalı ise 35 bin görüntüleme ile yoluna devam ediyor.

Tech Toque nedir
Tech Toque‘ü 1 yıl içerisinde kaç kişi ziyaret etti?

Tech Toque kimdir
Tech Toque kez görüntülendi?

Kısıtlı imkânlar ile çok yol yürüdük. İnsanların ihtiyaçlarına, yorumlarına ve isteklerine cevap veren TT’yi satın almak isteyen birçok kişi oldu. Binlerce TL’lik ve dolarlık yatırımları kabul etmedik. Bağımsız ve tarafsız kaldık.

Zira Türkiye’nin en büyük teknoloji platformlarının bile içerik konsepti bakımından kendisinden esinlendiği TT deneyim açısından bize kazandırdığı kazanımlar ile misyonunu tamamladı.

TT bundan sonra aynı ekip ile yola devam etmeyebilir. İlgili ekip TT’yi satın almak isteyen kişilerle görüşecek. Bu elbette TT’nin kesin kapatılacağı (aynı ekiple yola devam etmeyeceği) anlamına gelmiyor. Biz sizinle çok mutluyuz. Siz de bizimle mutlusunuz!

1 yıl içerisinde şu güzide markalarla iş birliği yaptık:

  • Voscreen
  • Varsapp
  • Upcorn
  • Pyramid Ultima Online
  • Paladin Ultima Online
  • Enes DEĞİRMENCİ

Buradan hareketle bizi seçen herkese teşekkür ediyoruz. Son olarak TT’ye dair daha fazla veri talep eden kişileri İletişim sayfamıza davet ediyoruz.

Esenle kalın!

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler: ,
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️