Samsung Galaxy S24 Ultra için kalem var mı? İşte cevabı!

Kullanıcılar Samsung Galaxy S24 Ultra için kalem var mı sorusunun cevabını merak ediyor.

Galaxy S24 Ultra ne zaman çıkacak sorusu kadar ilgi çekici olan bu sorunun cevabı nihayet ortaya çıktı. SamMobile’ın ilgili haberine göre Galaxy S24 ailesi ile 17 Ocak 2024 tarihinde tanışacağız gibi duruyor.

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Samsung Galaxy S24 Ultra için kalem var mı?

Üretiminde titanyum kullanılacağını tahmin ettiğimiz Galaxy S24 modellerinde alüminyum görmeyebiliriz. Kısacası Güney Koreli teknoloji devi iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ikilisini aratmayacak.

İnsanların tasarımdan sonra dikkatle takip ettiği bir diğer konu Ultra S Pen meselesi. Evet, ilgili kalemin Galaxy S24 ailesine ait olan bütün modeller için üretileceği resmîleşti. Zira Bluetooth SIG sertifikası ortaya çıktı. Bu kalem Bluetooth 5.1 teknolojisiyle çalışacak.

Samsung Galaxy S24 S Pen
Samsung Galaxy S24 serisi S Pen ile taçlandırılacak.

Özetle Galaxy S23 Ultra için üretilen kalemin bir benzerini burada da göreceğiz.

Samsung Galaxy S24 ailesinde iki adet yonga seti olacak: Snapdragon 8 Gen 3 ve Exynos 2400. Sadece Galaxy S24 Ultra’nın arkasında Snapdragon olacak. Diğerleri ise Exynos’tan güç alacak.

Samsung Galaxy S24 Ultra tasarımı
Samsung Galaxy S24 Ultra’nın tasarımı.

Galaxy S24 serisinde ChatGPT‘ye benzeyen bir yapay zekâ ile Dall-E olacak. AMOLED 2x LTPO ekrana 2500 nitlik parlaklık eşlik edecek.

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler:
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️