Samsung Galaxy A14 için Android 15 ve 2027 yılı açıklaması!

Samsung Galaxy A14 kullanıcıları Android 15 güncellemesi ile tanışıp tanışmayacağını merak ediyor. Ayrıca güvenlik yamaları da insanları ilgilendiriyor. Güney Koreli teknoloji devi ilgili konu hakkında basına bir demeç verdi.

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Samsung Galaxy A14 için Android 15 müjdesi

Samsung Galaxy A14 ve Android 15
Android 15 güncellemesi şimdiden konuşuluyor.

Sevgililer günü için hazırlıklarını tamamlayan Samsung bu model için yurt dışında özel bir kampanya hazırladı. Galaxy A14 henüz Türkiye’de satılmıyor ancak mevzubahis durum kendisinin ülkemizde satışa sunulmayacağı anlamına gelmiyor.

Samsung birçok telefonunu Türkiye’ye sonradan getirdi. Bu bağlamda One UI Core 5 ile ilgilenenlerin sayısı hâlihazırda azımsanamayacak kadar fazla. Ülkemizde şu anda Android 13 tabanlı olan Galaxy A13 satılıyor.

Alınan bilgilere göre Samsung kendi kullanıcılarına iki büyük güncelleme sözü verdi. Böylece Galaxy A14 kullanıcıları da Android 15 güncellemesi ile tanışacak. 2025 yılında piyasaya sürüleceği öngörülen bu güncellemeye güvenlik yamaları da eşlik edecek.

One UI Core 5
One UI Core 5

Samsung Galaxy A14 tam 4 yıl boyunca güvenlik yamalarıyla korunacak. Bunun dışında One UI Core 5 sayesinde bir dizi özelleştirme seçeneği kullanılabiliyor.

Bireyler duvar kağıtlarını, vurgu renklerini, bildirim seslerini, ekran araçlarını ve daha birçok aracı kendisine göre özelleştirebiliyor. Ayrıyeten sizi arayanlar için kendinize özel profil fotoğrafı da oluşturabiliyorsunuz. Son olarak iki uygulamayı aynı anda bölünmüş ekran modunda kullanabiliyorsunuz.

Bu telefonun özelliklerini incelemek için “buraya” tıklayabilirsiniz.

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler: ,
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️