Huawei P60 Pro için olası kamera koruyucu tasarımı ortaya çıktı

Huawei Haberleri
1K
Yorum yapılmamış

Çinli firma çok yakında müşterilerini yeni P serisi ile büyülemeyi amaçlıyor. Son olarak Huawei P60 Pro için olası kamera koruyucu tasarımı ortaya çıktı. Tech Toque tarafından yayımlanan Huawei P60 modelleri hakkında neler biliyoruz? – TT (techtoque.com) isimli yazıya da bir göz atmalısınız.

P60 ve Mate 60 ürünleri ile bu yılın mart ayında tanışabiliriz. Peki Huawei P60 Pro‘nun muhtemel kamera tasarımı nasıl bir görünüme sahip?

 

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Huawei P60 Pro: Kamera Koruyucu Tasarımı

Huawei P60 Pro temsili kamera koruyucu tasarımı görseli
Acaba Huawei P60 Pro nasıl bir tasarıma sahip olacak?

Sızdırılan işlenmiş görsele bir göz attığımızda kavisli ekrana ve büyük bir oval kamera çıkıntısına rastlıyoruz. Buradan hareketle P60 Pro’nun kamera koruyucusu da bu tasarıma uygun bir yapıyla marketlerdeki yerini alacak.

Yukarıdaki görseli Twitter’da “HoiINDI” takma adıyla vakit geçiren bir kullanıcı yaydı. Sol alt köşedeki periskop kamera da dikkat çekiyor.

Bunun dışında Huawei P60 Pro’nun arkasında 1 adet 50 MP çözünürlüğüne sahip olan Sony IMX888’in yer alacağı söyleniyor. Bu ana kameraya 50 MP’lik ultra geniş açılı Sony IMX858 eşlik edecek. Son olarak kullanıcıları 64 MP’lik OmniVision OV64B telefoto sensörü de karşılayacak.

Maalesef P60 ve Mate 60 modelleri hakkında kesin bilgilere erişebilmemiz için biraz daha bekleyeceğiz. Artık önümüzde sayılı günler var. Çok yakında daha fazla bilgiye erişeceğiz. Siz olası kamera tasarımı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler:
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️