Huawei P60 Pro kutu açılışı videosu sızdırıldı!

Huawei P60 Pro kutu açılışı videosu şimdiden karşımıza çıktı. Bu model bir sorun olmazsa yarın tanıtılacak. Kendisinde Google’ın servislerini göremeyeceğiz gibi duruyor. Mevzubahis modelin işlemcisi Snapdragon 8 Plus Gen 1 mi olacak? Söylentiler söz konusu sorunun cevabına sahip: Evet.

 

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Huawei P60 Pro kutu açılışı videosu

Huawei P60 Pro
Görseller son derece gerçekçi.

Huawei P60 serisi hakkında neler biliyoruz? İşte detaylar!” isimli içeriğimizde bu ürünün teknik detayları mevcut. Kısaca hatırlatmak gerekirse P60 Pro’nun işlemcisinde 4G altyapısı yer alacak. Bu altyapıyı şu işlemci mimarisi destekleyecek: 1 adet 3.2 GHz hızında çalıştırılan Cortex-X2, 3 adet 2.8 GHz hızında çalıştırılan Cortex-A710 ve 4 adet 2.0 GHz hızında çalıştırılan Cortex-A510.

P60 ailesinde 50 MP’lik Sony IMX888 sensör göze çarpacak. Zira bu sensöre sahip olan ilk akıllı telefonla karşılaşacağız. Ayrıca Çinli firma kullancılara daha verimli bir deneyim sunmak için XMAGE teknolojisine başvurdu. 3.5 kat optik yakınlaştırma, RYYB sensörü ve 64 MP telefoto kamera gibi ek ve kulağa hoş gelen aparatlar ile de tanışacağız.

Son olarak P60 Art Edition isimli bir ürün de geliyor. Bu modelde 1 TB’a kadar depolama alanı seçeneği yer alacak mı göreceğiz. Dilerseniz sizi ilgili video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Yukarıdaki video hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçeklik payı var mı? Elbette bize gelen bilgilerin de doğruluğu yarın belli olacak. Huawei P60 Pro Türkiye’de tutacak mı?

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler:
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️