Bildirimler
Tümünü temizle

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan ücretsiz internet!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
1,250 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 2 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  

Kahramanmaraş’ı ve çevre illeri etkileyen 7.4 büyüklüğündeki deprem maalesef Türkiye’yi derinden sarstı. TurkcellTürk Telekom ve Vodafone Türkiye ücretsiz internetücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS sağlamak için düğmeye bastı.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone: Ücretsiz internet

Turkcell ücretsiz internet

Ücretsiz internetücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS servisi tanımlandı.

İlgili zelzeleden etkilenen insanlar şu anda özellikle dijital bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Zira enkaz altında kalan binlerce kişi var. Bu bağlamda harekete geçen operatörler beklenen haberi verdi.
 
Ayrıca acil iletişim için de harekete geçen operatörler afet bölgesinde bulunan ve borç nedeniyle GSM hattı kapatılan veya kısıtlanan kişilerin de hatlarını açtı.
 
Birbiriyle benzer mesajlar yayımlayan telekomünikasyon şirketleri arasında bu konuyla ilgili adım atan ilk kuruluş Türk Telekom oldu. Kendisi tarafından paylaşılan bildiri aşağıda mevcut:
 
“Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem nedeniyle büyük üzüntü içindeyiz. Deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ücretsiz konuşma ve internet yüklenmiştir.”
 
 
 
 

Türk Telekom’un başlattığı ilgili akım şu anda binlerce vatandaşımızın deprem mağdurlarıyla iletişim kurmasını sağlıyor. Tech Toque ekibi bu üç güzide telekomünikasyon şirketine teşekkür ediyor.

Depremin etkileri sürüyor!

Son olarak Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır ve diğer çevre iller de tehlike altında. Birçok kullanıcı Twitter üzerinden bilgi paylaşıyor. Afad Acil Çağrı isimli uygulamayı indirin. Bu yazılım App Store‘da ve Google Play Store‘da mevcut.

Haberin bağlantı adresi: Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone'dan ücretsiz internet! - TT (techtoque.com)

Bu konu 1 yıl önce 5 defa tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: