Bildirimler
Tümünü temizle

140journos: Türk İfşa videosu gündeme damgasını vurdu!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,575 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  

140journos tarafından yayımlanan Türk İfşa isimli video 6 saat içerisinde yaklaşık 145 bin kez izlendi. Kendisi Ekşi Sözlük‘te insanların dikkatini çekti. Türkiye’deki insanlar da teknoloji sayesinde yepyeni içeriklere imza atabiliyor.

140journos: Türk İfşa videosu neler anlatıyor?
140journos: Türk İfşa

140journos tarafından yayımlanan bu video hızla yayılıyor.

Merve TAŞKIN’ın başrolde olduğu ilgili belgeselde kendisinin hayatı hakkında çeşitli bilgiler ediniyoruz. TAŞKIN, 140journos’a göre, sadece bedenini değil Türk toplumunun ahlak anlayışını da ifşa ediyor. Bazı kullanıcılar TAŞKIN için yazılan yorumların bu insanın daha çok para kazanmasını sağladığını söylüyor.
 
Bazı kullanıcılar ise elinden geleni ardına koymuyor ve sosyal medya fenomenini olabildiğince linç ediyor. 21 Ocak 1998 tarihinde doğan bu fenomen müstehcenlik davasından beraat etti. Böylece kendisi daha çok takipçi elde etmeyi başardı.
 
Aşağıdaki videoda Merve TAŞKIN’ın babasını kaybetikten sonra neler yaşadığını ve hangi zorluklara göğüs gerdiğini öğreneceksiniz. 25 dakikalık bu video şu anda 1354 adet yoruma ev sahipliği yapıyor.
 
Cem AYDOĞDU ve Engin ÖNDER’in kurduğu bu kanal bünyesinde gönüllü bir topluluğu barındırıyor. Bu markanın videoları yurttaş gazeteciliği klasmanında değerlendiriliyor. BluTV ve Exxen gibi ücretli platformlar da 140journos ile iş birliği yapıyor. 140journos hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 
140journos Türk İfşa videosu size neler hissettirdi? Son olarak lütfen bu video hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşın.
 
 
Bu konu 1 yıl önce 2 defa tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: