Bildirimler
Tümünü temizle

Sızdırılan Samsung Galaxy S24 Ultra kamera özellikleri!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
145 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
Muhtemel Samsung Galaxy S24 Ultra kamera özellikleri hakkında konuşmanın vakti geldi. Güncel (2021’den beri) Galaxy S modellerinin arkasında dört adet kamera görüyoruz. Buna karşın yeni Galaxy ürünlerinde üç adet kamera göreceğiz gibi duruyor. 2 telefoto + 2 çekim kamerası formülü Ice Universe‘a göre tozlu raflardaki yerini alacak.
 

Muhtemel Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri

Galaxy S24 Ultra çekim kalitesi ile ön plana çıkacak mı?

Öğrendiğimiz bir bilgiye göre bu modelde 3 adet telefoto kamera olmayabilir. Bunun yerine 10x yakınlaştırma sağlayan 3 adet periskop telefoto kamera entegrasyonu ile karşılaşabiliriz. Bu bağlamda Ice Universe‘ün geçmişte ortaya koyduğu doğru tahminler mevzubahis iddianın da ciddiye alınması gerektiğini gösteriyor.
 
Bir başka iddia ise S24 Ultra’nın 4. nesil optik yakınlaştırma sağlayan bir telefoto kamerası ile ilgili. Bazı kaynaklara göre bu aparat f/2.5 – f.9 arasında bir diyafram açıklığına ev sahipliği yapacak. Söz konusu aparata 150x yakınlaştırma özelliği arkadaşlık edecek. Ayrıtyeten güvenilir haber kaynaklarından birisi olan Sam LOVER ise Galaxy S24 Ultra’nın 144 Hz ekran tazeleme hızına sahip olacağını söyledi.
 
 

Peki yukarıdaki iddialar doğru çıkmazsaSamsung Galaxy S24 Ultrahangikamera özellikleriile karşımıza çıkacak bir göz atalım:

  • Ana Kamera:200 MP.
  • İkinci Kamera:10 MP (telefoto).
  • Üçüncü Kamera:10 MP (telefoto).
  • Dördüncü Kamera:12 MP (ultra geniş açı).
  • Ön Kamera:12 MP.

 

Son olarak bu içeriği her an güncelleyebiliriz. Lütfen takipte kalın. Lafı toparlamak gerekirse düşüncelerinizi merak ediyoruz. Yorum kısmında buluşalım.

Haberin bağlantı adresi: Sızdırılan Samsung Galaxy S24 Ultra kamera özellikleri! - TT (techtoque.com)

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: