Bildirimler
Tümünü temizle

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın kamera özellikleri sızdırıldı

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,450 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
Samsung Galaxy S24 Ultra kamera özellikleri şimdiden “rakipsiz” olarak nitelendiriliyor. Bu akıllı telefon bir aksilik olmazsa önümüzdeki yıl kullanıcılarla tanışacak. 
 
Bu üründeki telefoto kamera karşımıza değişken diyafram teknolojisi (f/2.5 – f/9.0 arası) ile çıkacak. Güney Koreli şirket bu diyafram sayesinde Xiaomi Mi 13 Ultra’ya meydan okuyacak.
 

İşte sızdırılan Samsung Galaxy S24 kamera özellikleri

Galaxy S24 Ultra temsili görsel

Samsung Galaxy S24 Ultra kamera özellikleri neler sunacak?

Bu akıllı telefonda 150x yakınlaştırma özelliğini göreceğiz. RGclouds isimli bir Twitter kullanıcısı, Galaxy S24 Ultra’nın “Gen4” optiklere ev sahipliği yapacağını söyledi. 

Galaxy S22’deki 100x Space Zoom özelliği bu modelde yerini 150x Space Zoom‘a bırakacak. İddia sahibi Galaxy S24 Ultra’daki telefoto kameranın değişken yakınlaştırma özelliğine de haiz olabileceğini düşünüyor. Kendisi şu anda bundan emin değil.

Elde ettiğimiz bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı. Bunların dışında Galaxy S24 ailesi Wi-Fi 7 teknolojisiyle bir ilke imza atacak. Kullanıcılar Wi-Fi 6’ya göre 2.4 kat daha yüksek hıza erişecek.

Gündemde şu anda Galaxy Unpacked isimli etkinlik var. Bu etkinlikte Samsung Galaxy S23 serisi ile karşılaşacağız. Bu serinin özellikle kamera konusunda neler yapacağı merak ediliyor. 

Telefoto kamera (lens) nedir? ⬅️

Son yıllarca sıkça kullanılan Telefoto kavramı insanlara “Telefoto kamera nedir?” diye sordurtuyor. Bu kameralar ışığın odağa tam yansımasına ve gölge yaratmamasına olanak tanıyan parçalardır. Böylece daha net fotoğraflar çekilebiliyor.

Bu konu 1 yıl önce 5 defa tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: