Katlanabilir iPhone...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Katlanabilir iPhone 16 konsepti karşınızda [VİDEO]

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,638 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
Katlanabilir iPhone 16 konsepti şimdiden binlerce kişinin ilgisini çekti. Gözler şu anda iPhone 15 için hazırlanan tanıtım etkinliğinde. Yine de böylesine ilginç videolar teknoloji gündemindeki yerini alıyor.
 
Apple‘ın şu anda katlanabilen bir akıllı telefon projesine sıcak bakmadığı da bilinenler arasında. Zira bu bir sır değil. Technizo Concept isimli bir konsept artisti kendi YouTube kanalından iPhone 16’nın katlanabilen versiyonu için bir video hazırladı.
 

Katlanabilir iPhone 16: Konsept

iPhone 16 görseli

iPhone 16 neler sunacak?

Bu cihazı orta noktasından dikey bir şekilde katlayabiliyoruz. Cihazın arka tarafı iPhone 14. Ön tarafı ise iPhone 14 Pro. Bu ikiliye bir menteşe ve ikinci bir ekran eşlik ediyor.

Kenarlar, ön ve arka taraflar düz. Telefonun ön tarafında Dynamic Island mekanizması var. Çerçeveler ince. Sağ tarafta bir güç düğmesi görüyoruz. Ses açma ve ses kısma düğmeleri ise sol tarafta yer alıyor.

Videodaki ürünün rengi koyu kırmızı. Bazı kişiler buna şarap kırmızısı diyor. Doğrusunu söylemek gerekirse bu renk seçimi gayet şık. Düz bir şekilde de katlayabildiğiniz bu iPhone 16’nın titanyum versiyonu oldukça ilgi çekecek mi?

Son olarak iOS 17ile A17 Bionic isimli yonga setini 2025 yılında görebiliriz. Özellikle iOS’un yeni sürümü dengeleri değiştirecek. Söz konusu tasarım resmî değil. İyi seyirler.

 

Yukarıdaki video hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli yorumlarınızı okumayı dört gözle bekliyoruz. İsterseniz iPhone 15 için üretilen koruyucu kılıflara bir göz atın: iPhone 15 için üretilen kılıf modelleri karşınızda [VİDEO] – TT (techtoque.com).

Haberin bağlantı adresi: Katlanabilir iPhone 16 konsepti karşınızda [VİDEO] - TT (techtoque.com)

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: