iPhone 16 Pro Max k...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

iPhone 16 Pro Max konsept tasarımı videosu ile gündemde!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
228 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
iPhone 16 Pro Max konsept tasarımı videosu ile gündemde! Ayrıca kendisi iPhone 16 Ultra olarak da anılıyor. Apple’ın bu seri için nasıl bir isimlendirmeye karar vereceği henüz belli değil.
 
Mevzubahis tasarımın sahibi Technizo Concept. Kendisi piyasaya sürülmesi beklenen ürünler için dizayn tahmini yapıyor. O genellikle başarılı. Zira Technizo‘nun paylaştığı konsept tasarımlar ile piyasada gördüğümüz tasarımlar birbirine çok benziyor.
 
Bu bağlamda iPhone 16 Pro Max için heyecanlanmamak elde değil. Haydi hep birlikte ilgili videoya bir göz atalım.
 

iPhone 16 Pro Max konsept tasarımı videosu

iPhone 16 Pro Max için çizilen tasarım.

Aşağıdaki video bilgi anlamında herhangi bir sızıntı değil. Bunun dışında tasarıma baktığımızda Apple’ın tasarım felsefesini görüyoruz. Telefonun arkasında küçük bir ekran var. Kendisi oldukça ilginç çünkü Apple’dan böyle bir dizayn hamlesi beklenmiyor. Ekranın arkasına baktığımızda bizi 3 adet kamera karşılıyor.

Bronz rengini görmemek elde değil. Yan taraflar ise düz. Güç düğmesi sağ tarafta, ses düğmesi sol tarafta. Ayrıyeten sol tarafta uyarılar için özel bir kaydırıcı bile var. iPhone 15 serisinde buna benzeyen bir düğme göreceğiz gibi duruyor.

Ön tarafa geldiğimizde Apple’dan izler görüyoruz. Çerçeveler ince ve tek tip. Dynamic Island oyuğu da mevcut. Technizo Concept söz konusu modelin köşelerini yuvarlak hâlde tasarlamış. Aynı durum ekranın köşeleri için de geçerli.

Son olarak alt tarafta bir tane Type-C şarj girişi görüyoruz. Titanyum kasaya Apple’ın A18 isimli işlemcisi eşlik edecek gibi duruyor. Arkadaki kameraya ise iOS 18 yoldaş olacak.

Şimdi sizi o video ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

iPhone 16 Pro Max / iPhone 16 Ultra hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

Haberin bağlantı adresi: iPhone 16 Pro Max konsept tasarımı videosu ile gündemde! - TT (techtoque.com)

Bu konu 10 ay önce 3 defa tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: