Galaxy S24 ile kıya...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Galaxy S24 ile kıyasıya rekabet: iPhone 16 serisi hayal kırıklığına uğratabilir!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,525 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  

Şimdiden iPhone 16 serisi hakkında konuşuluyor. Apple’ın ürünleri adına çeşitli analizler yapan Ming-Chi Kuo bu seri için basına bir demeç verdi. Kuo, kullanıcıların periskop kameranın 2024 yılında tanışacağımız ilgili iPhone ailesinde daha çok ön plana çıkmasını istediğini belirtti.

iPhone 16 serisi hayal kırıklığına mı sebep olacak?

iPhone 16 temsili görseli

iPhone 16 modelleri kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Amerikan teknoloji devinin yeni iPhone ailesi 2023 yılının ikinci yarısında boy gösterecek. Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni periskop kamera sayesinde yakından çekilen fotoğrafların kalitesi bambaşka bir seviyede olacak gibi duruyor. Mevzubahis aparat kendisini iPhone 15 Pro Max veya iPhone 15 Ultra‘da gösterecek.
 
Kuo’nun yaptığı son araştırma 2024 yılının ikinci yarısında kullanıcılarla tanışacağı öngörülen iPhone 16 hakkında. Deneyimli analiste göre yeni periskop kamera bu serinin yalnızca bir modelinde (iPhone 16 Pro Max) yer alacak. İlgili kameranın daha önce iPhone 16 serisinin en üst iki modelinde yer alacağı konuşuluyordu: iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max. Kullanıcılar periskop lens ile 6x’e kadar optik yakınlaştırma özelliği ile zaman geçirecek.
 
Bu nedenle periskop kameranın kullanıcılar arasındaki yaratacağı heyecanın dozu azalacak. Zira kendisi daha az kişinin eline geçecek. Böylece periskop lense herkes erişemeyecek. İşte bu durum Kuo’ya göre bir hayal kırıklığı yaratacak. Çoğu kişinin kullanamadığı bir teknoloji etkisini oldukça yitirebiliyor.
 
Mercek tedarikçiliği yapan Largan ve Genius söz konusu durumdan dolayı zarar görecek. Kuo’nun yaptığı analizin doğru olup olmadığını 2024’ün üçüncü çeyreğinde kesin olarak anlayacağız.
 
Bunların dışında Samsung Galaxy S24 serisi de periskop kameranın yakınlaştırma özelliğinden yararlanacak. Son olarak Güney Koreli şirket bugün Galaxy Unpacked etkinliğini düzenleyecek. iPhone 16 modelleri hakkında neler düşünüyorsunuz?
 
Bu konu 1 yıl önce tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: