Huawei P60 Pro için...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Huawei P60 Pro için olası kamera koruyucu tasarımı ortaya çıktı

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
1,304 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 2 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
Çinli firma çok yakında müşterilerini yeni P serisi ile büyülemeyi amaçlıyor. Son olarak Huawei P60 Pro için olası kamera koruyucu tasarımı ortaya çıktı. Tech Toque tarafından yayımlanan Huawei P60 modelleri hakkında neler biliyoruz? – TT (techtoque.com) isimli yazıya da bir göz atmalısınız.
 
P60 ve Mate 60 ürünleri ile bu yılın mart ayında tanışabiliriz. Peki Huawei P60 Pro‘nun muhtemel kamera tasarımı nasıl bir görünüme sahip?
 

Huawei P60 Pro: Kamera Koruyucu Tasarımı

Huawei P60 Pro temsili kamera koruyucu tasarımı görseli

Acaba Huawei P60 Pro nasıl bir tasarıma sahip olacak?

Sızdırılan işlenmiş görsele bir göz attığımızda kavisli ekrana ve büyük bir oval kamera çıkıntısına rastlıyoruz. Buradan hareketle P60 Pro’nun kamera koruyucusu da bu tasarıma uygun bir yapıyla marketlerdeki yerini alacak.

Yukarıdaki görseli Twitter’da “HoiINDI” takma adıyla vakit geçiren bir kullanıcı yaydı. Sol alt köşedeki periskop kamera da dikkat çekiyor.

Bunun dışında Huawei P60 Pro’nun arkasında 1 adet 50 MP çözünürlüğüne sahip olan Sony IMX888’in yer alacağı söyleniyor. Bu ana kameraya 50 MP’lik ultra geniş açılı Sony IMX858 eşlik edecek. Son olarak kullanıcıları 64 MP’lik OmniVision OV64B telefoto sensörü de karşılayacak.

Maalesef P60 ve Mate 60modelleri hakkında kesin bilgilere erişebilmemiz için biraz daha bekleyeceğiz. Artık önümüzde sayılı günler var. Çok yakında daha fazla bilgiye erişeceğiz. Siz olası kamera tasarımı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Haberin bağlantı adresi: Huawei P60 Pro: Olası kamera koruyucu tasarımı ortaya çıktı! - TT (techtoque.com)

Bu konu 1 yıl önce tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: