HarmonyOS 4 özellik...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

HarmonyOS 4 özellikleri hakkındaki ilk bilgiler sızdırıldı!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,249 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  

HarmonyOS 4 özellikleri Huawei kullanıcılarını çok yakından ilgilendiriyor. 4 yıl önce gerçekleştirilen HDC etkinliğinde tanıtılan HarmonyOS önce akıllı ekranlarda karşımıza çıktı. Daha sonra akıllı telefonlara ve tabletlere konuk oldu. Kısacası kendisi çok yönlü bir kullanıcı deneyimi olanağı tanıyor.

Sızdırılan ilk HarmonyOS 4 özellikleri

HarmonyOS 4

HarmonyOS 4 neler sunacak?

Huawei Central bu konu hakkında bir yazı paylaştı. Bu yazıda Çin’in en büyük dijital platformlarından biri olan Weibo’da vakit geçiren bir kullanıcının iletileri yer alıyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre bu yeni ilgili sürüm devasa dizayn değişikliklerine ev sahipliği yapacak. Tasarımsal değişiklikler Huawei cihazlarının sunduğu kullanıcı deneyimini radikal bir biçimde değiştirecek.
 
Huawei’in kameralardan sonra kullanıcı deneyimine odaklanacağı ayan beyan ortada. Aslında kameralar da kullanıcı deneyimini kapsıyor ancak fotoğraf çekimi fiziki bir mesele. HarmonyOS ise hem fiziki hem de yazılımsal bir husus.
 
Huawei P60 serisi ile hem HarmonyOS 3.0’ı hem de HarmonyOS 3.1’i göreceğiz. 2 yıl önce düzenlenen Huawei Geliştirici Konferansı (HDC) etkinliği sayesinde HarmonyOS 3 ile tanıştık. Bu sürüm geçen yılın temmuz ayında herkesin kullanımına açıldı. HDC 2022’de ne yazık ki yeni ana Harmony yazılımıyla tanışamadık. Onun yerine HarmonyOS 3.1 ile karşılaştık.
 
Dördüncü ana sürümü bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanan Huawei Mate 60 serisinde görebiliriz. HarmonyOS sayesinde bütün akıllı ev cihazlarınızı akıllı telefonunuz ile yönetebiliyorsunuz. Sizce Çinli firma neler planlıyor?

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: