Muhtemel iPhone 15 ...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Muhtemel iPhone 15 Pro Max kamera özellikleri karşınızda!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
205 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 2 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  

Muhtemel iPhone 15 Pro Max kamera özellikleri milyonlarca kullanıcıyı ilgilendiriyor. Ice Universe kaynaklı olan bir bilgiye göre Apple‘ın bu modelinde Sony’nin IMX903 isimli bir aparatı yer alacak. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ikilisinde 48 MP çözünürlük mevcut.

Muhtemel iPhone 15 Pro Max kamera özellikleri

iPhone 15 Pro Max kendi kamerası ile öne çıkacak mı?

Ice Universe bir ileti paylaştı. İlgili iletide iPhone 15 Pro Max’in neredeyse 1 inçlik bir ana sensöre sahip olacağı yazıyor. Mevzubahis ürünün ana kamerasının sensör boyutu da ortaya çıktı.
 
Ice Universe‘ün iddiasına göre söz konusu telefonun ana kamerasında bir sensör yer alacak. Bu sensörün boyutu 1 ila 1.14 inç arasında olacak. Kısacası iPhone 14 Pro modellerinden daha büyük bir ana kamera sensörü ile karşılacağız.
 

Sensör boyutunun artması düşük ışıklı ortamlardaki detayları daha net bir şekilde yakalamak anlamına geliyor. Adından söz ettiğimiz sensöre 6x yakınlaştırma ve periskop lens eşlik edebilir.

iPhone 15 Pro Max’in ana kamerası kaç MP çözünürlüğe sahip olacak? Bu sorunun cevabı şimdilik 48 MP. Yakında iPhone 15 Pro Max’in kameraları hakkında daha fazla bilgiye erişeceğiz. Zira eylül ayı yaklaşıyor. Özellikle yaz aylarında Apple’ın hamlelerini yakından takip edeceğiz.

Dilerseniz iPhone 15 Pro’nun konsept tasarımına  buradan bakabilirsiniz. Ayrıyeten iPhone 15 Pro Max’in vergisiz fiyatı hakkında üzücü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz!

İçeriğin bağlantı adresi: Muhtemel iPhone 15 Pro Max kamera özellikleri karşınızda! - TT (techtoque.com)

Bu konu 1 yıl önce tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: