Kuzey Kıbrıs iPhone...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Kuzey Kıbrıs iPhone fiyatları (2023): KKTC mağazaları

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,619 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
Türkiye‘de yaşayan kullanıcılar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti iPhone fiyatları (2023) hakkındaki içeriklere ilgi göstermeye devam ediyor. Bu yazıda “KKTC’de iPhone ne kadar?”, KKTC mağazaları iPhone 14 için nasıl bir fiyat politikası uyguluyor?” gibi önemli soruların cevabı mevcut.
 
Ayrıyeten Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de TL kullanıyor. Bu bağlamda Kuzey Kıbrıs telefon fiyatları Türk vatandaşları için de son derece uygun. Hepsinden öte, dilerseniz, Gürcistan iPhone fiyatları (2023) isimli yazımıza da bir göz atabilirsiniz.
 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti iPhone fiyatları (2023) ↞

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti iPhone fiyatları 2023

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti iPhone fiyatları (2023) ne durumda?

KKTC iPhone fiyatları Türkiye’ye göre daha düşük olduğu için Türkiye’de yaşayan kullanıcılara oldukça çekici geliyor. Buradan hareketle aşağıda 3 adet liste mevcut. Kısacası listelerden ilki Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından yayımlanan fiyatlar ile Apple Türkiye‘nin fiyatlarını içeriyor. İkinci listede Kıbrıs Teknoloji isimli bir mağazanın fiyatlarına ve Apple Türkiye’ye yer verdik. Son olarak üçüncü listede ise İrismo Store ile Apple Türkiye var. 

Tablolara erişmek için: Kuzey Kıbrıs iPhone fiyatları (2023): KKTC mağazaları - TT (techtoque.com)

Özetlersek KKTC ile Türkiye arasında özellikle bazı modellerde fiyat bakımından dağlar kadar fark var. Bütün listeleri ana hatlarıyla incelersek KKTC’nin ülkemizden daha uygun fiyatlar eşliğinde iPhone modelleri sattığını görüyoruz.

Türkiye’yi diğer bazı ülkelerle karşılaştırmak gerekirse akıllı telefon modelleri ülkemizde maalesef yüksek vergilerden dolayı pek ucuz değil. Sonuç olarak birçok Türk vatandaşı iPhone satın almak için farklı ülkelerde geçici bir süre boyunca konaklıyor. Tech Toque de bu amaçla böyle içerikler hazırlıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti telefon mağazaları özellikle KKTC’de iPhone nereden satın alınır? sorusuna cevap veriyor. Kısaca söyleyecek olursak KKTC’den iPhone satın almak Türkiye’den çok daha kârlı. Bütüne bakıldığında insanlar nerede daha ucuz iPhone varsa oraya yöneliyor. Dolayısıyla böyle içerikler rağbet görüyor. 

Son Sözler 

Doğrusunu söylemek gerekirse bazı insanlar kendi telefonu bozulunca başka bir telefonu satın alamıyor. Böylece telefonsuz kalıyor. Bilhassa iPhone fiyatları çok pahalı. Lafı toparlamak gerekirse Tech Toque tarafından yayımlanan akıllı telefon karşılaştırmaları bu bireyleri alternatif ve uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile buluşturuyor. Bu yüzden bizim yayınlarımızı takip etmeyi ihmal etmeyin!

Bu yazı baştan sona subjektif olmayan verilerle hazırlandı. Sizi bilgilendirmek amacıyla derlediğimiz ve yayımladığımız verilerin güncelliğini koruyamama riski var. Her şey göz önüne alındığında biz sizin fikirlerinizi merak ediyoruz. Fiyatları bütün yönleriyle nasıl buldunuz? Sizce iPhone nereden satın alınır? Bir başka deyişle yorumlarınızı bekliyoruz.

Yazının bağlantı adresi: Kuzey Kıbrıs iPhone fiyatları (2023): KKTC mağazaları - TT (techtoque.com)

Bu konu 1 yıl önce 8 defa tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: