İşte USB-C ve Light...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

İşte USB-C ve Lightning girişli iPhone 12 mini!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
1,505 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 2 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  

USB-C ve Lightning girişli iPhone 12 mini milyonlarca kullanıcının hayal ettiği bir tasarıma sahip. Yakında Avrupa’daki iPhone 15 ve iPhone 16 modelleri iOS 18‘in eşliğinde USB-C zorunluluğu ile karşımıza çıkacak. Birçok mühendis müşterilerin en çok tercih ettiği Apple ürünlerini şimdiden bu iki özel giriş ile donatıyor.

USB-C ve Lightning girişli iPhone 12 mini

iPhone 12 mini

USB-C ve Lightning girişi

Önce videodaki iPhone 12 mini‘nin parçalarını göreceksiniz. Görüntülerin sahibi bu ürüne 1 adet USB-C bağlantı noktası ekliyor. Adını bilmediğimiz mühendis Lightning ve USB-C’yi yan yana getiriyor. Eğer elinizde böyle bir ürün olsaydı iPhone’u şarj ederken kablolu kulaklık ile müzik dinleyebilecektiniz.
 
Aşağıdaki videonun uzunluğu 5 dakika 36 saniye. Bir terapi niteliğinde olan bu video şimdiye kadar 10 bin kez izlendi. Apple’ın şarj cihazı ile kulaklığı kutu içeriğinden çıkartması büyük tepkilere sebep olmuştu. Bu uygulama iPhone 12 ile başlatılmıştı. Apple bunu çevrecilik ve doğaya saygı göstermek ile açıklamıştı. Asıl neden elbette aynı sayıda ürün için daha az sefer yapmak. Kısacası maliyet girdilerini azaltmak isteyen Apple’ın sevkiyat masrafları bir hayli düştü.
 
Amerikan teknoloji devi buradan elde ettiği kârları pazarlama, 5G ve diğer altyapı teknolojileri için harcıyor. Söz konusu durum da insanların aklında aslında aptal yerine konup konmama konusunda şüpheler uyandırıyor. Dilerseniz şimdi videoya geçelim. İyi seyirler.
 
 

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: