iPhone 15 serisi iç...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

iPhone 15 serisi için renk seçenekleri sızdırıldı!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
1,587 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
iPhone 15 serisi için düşünülen renk seçenekleri sızdırıldı! Apple her yeni iPhone serisinde renk seçeneklerini değiştiriyor.
 
Bu durum her yeni seriyi bir önceki seriden ayıran bir fark olarak karşımıza çıkıyor. iPhone 14 Pro‘yu koyu bir mor renk ile tanıdık. iPhone 14 ise bünyesinde mor renginin gölgesini taşıyor.
 

İşte muhtemel iPhone 15 renk seçenekleri

iPhone 15 Pro

iPhone 15 modellerişimdiden konuşuluyor.

MacRumors isimli haber kaynağına göre bizi 3 ilginç renk seçeneği karşılayacak. İlk renk seçeneği bordo rengine yakın olan bir kırmızı tonu. Bu tona koyu kahverengi de diyebiliriz. İlgili rengi iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max‘te görebiliriz.

Koyu kahverengi tonuna parlak koyu pembe (telemagenta) ve açık mavi (picton blue) eşlik edebilir. Bu iki renge iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’da denk gelebiliriz. Söz konusu bilgilerin henüz resmî olmadığını belirtmekte fayda var. iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max için düşünülen ilgili renk akla “(PRODUCT)RED etiketi tekrar kullanılacak mı?” sorusunu getiriyor.

iPhone 15 renkleri

iPhone 15 ailesi iddialı olacak mı?

Bu seçime gümüş, altın ve uzay grisi tonları arkadaşlık edecek mi göreceğiz. Düz kırmızı, düz siyah ve düz beyaz gibi opsiyonların akıbeti belli değil. Titanyum kaplamanın kırmızı tonla buluşma olasılığı şimdiden birçok kişiyi heyecanlandırdı.

Haberin bağlantı adresi: iPhone 15 serisi için renk seçenekleri sızdırıldı! - TT (techtoque.com)

Bu konu 1 yıl önce tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Paylaş: