iPhone 15 Pro Max i...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

iPhone 15 Pro Max işlenmiş fotoğrafları ile karşınızda!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
266 Görüntüleme
Ege ERKEK
(@ege-erkek)
Güzide Bere Yönetici
Katılım : 1 yıl önce
Gönderiler: 111
Konu başlatıcı  
iPhone 15 Pro Max şimdi de işlenmiş fotoğrafları ile karşımızda. Kendisi daha önce vergisiz fiyatı ile gündeme gelmişti. 
 
iPhone 15 modelleri ile bu yılın eylül ayında tanışacağız. Önceden sızdırdığı bilgilerin doğruluğu sayesinde popüler olan Ice Universe bu sefer kullanıcıları heyecanlandıran görseller paylaştı.
 

iPhone 15 Pro Max fotoğrafları


iPhone 15 Pro Max kendi görselleri ile eski iPhone modellerini andırıyor mu?

Yukarıdaki görsellere bir göz attığımızda gümüş bir kaplama görüyoruz. Apple hem titanyum kaplamayı hem de gümüş rengini tercih edecek gibi duruyor. Ayrıca iddialar doğru ise bu ürün dünyanın en ince çerçeveli akıllı telefonu (1.55 mm) olarak karşımıza çıkacak.

Apple’ın yeni gözdesi gücünü A17 Bionic isimli işlemciden (3 nm) alacak. Söz konusu işlemci bu telefonun performansını yüzda 10 ila yüzde 15 arasında yükseltecek. Güç tüketimi ise yüzde 35 oranında (tepe noktası) düşecek.

Hatırlatmak gerekirse bu seride A17 Bionic’e sadeceProetiketli ürünlerde rastlayacağız. Dokunsal geri bildirimin ön plana çıktığı iPhone 15 Pro Max‘in görsellerinde fiziksel bir düğme göremiyoruz. Samsung ve Sony ikilisi Apple’ın mevzubahis projesine katkılar sağlayacak.

Şu anda iPhone 15 serisi hakkında konuşmak için çok erken. Zira yaz aylarında ilgili yeni seri hakkında çok haber göreceğiz. Yine de şimdiden birden fazla kritik bilgiye erişmeyi başardık.Son olarak siz yukarıdaki görseller hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz.

 

İçeriğin bağlantı adresi: iPhone 15 Pro Max işlenmiş fotoğrafları ile karşınızda! - TT (techtoque.com)

Bu konu 10 ay önce 5 defa tarafından Ege ERKEK tarihinde düzenlendi

🏆 9 Ocak 2023🏆
🗣 Müşfik Yönetici 🗣


   
CevapAlıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: