Bir vatandaş TOGG’un onu ezmesini istedi! [VİDEO]

Türkiye ve Teknoloji
1K
Yorum yapılmamış

TOGG için bir sürüş videosu çekmek oldukça popüler bir eylem. Yerli ve millî etiketiyle yollara çıkmaya hazırlanan bu otomobil aylardır Türkiye‘nin gündeminde.

TOGG için sipariş veren vatandaşlar dağıtım sürecini yakından takip ediyor. Aylardır inceleme ve sürüş videoları ile gündeme gelen ülkemizin otomobili şimdi de kendisinin kurban olmasını isteyen bir vatandaşla karşımızda.

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Bir TOGG sürüş videosu için akılalmaz istek: Çiğne beni!

TOGG sürüş videosu
Milyonlarca vatandaş TOGG’un banttan inme anını seyretti.

İlgili olay Erzurum’da yaşandı. İsmini bilmediğimiz bir kişi yere yattı. Kırmızı renkteki TOGG’un üzerine geldiğini gören o bireyin ağzından çıkan sözler oradaki kişileri şok etti:

Çiğne beni be! Çiğne! Çiğne beni be!

Bir kişi bu vatandaşı yerinden kaldırdı ancak vatandaş aynı sözleri söylemeye devam etti. Etraftaki kişilerden alkışlar duyuldu. TOGG’un içerisindeki sürücü ise söz konusu olaya korna çalarak destekleyici bir tepki verdi.

@asayisberkemal34_ isimli bir kullanıcının yayımladığı ilgili video Twitter’a damgasını vurdu. Yerdeki kişiye gösterilen tepkiler bir hayli ilginç. İşte o tepkilerden bazıları:

Bu konu Ekşi Sözlük‘te de gündem oldu. Ezcümle oradaki kullanıcılar da alaycı olan yorumlar yayımladı. Son olarak sizin düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. Yorum yapmak için ayrılan ilgili kısımda buluşalım!

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler:
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️