Samsung Galaxy S21 FE için Android 15 müjdesi!

Android 15 güncellemesi hakkında konuşmak için henüz erken olsa da merkezi Güney Kore’de olan teknoloji devi şimdiden harekete geçti. Samsung Galaxy S21 FE için beklenen haber geldi.

Galaxy S21 FE çok yakında One UI 5.1 güncellemesi ile güçlenecek. Kullanıcılar bu yazılım için en az 1 ay boyunca bekleyecek. Galaxy S21 FE kullanıcıları için Android Ocak 2023 isimli güvenlik yaması ise devrede!

Tech Toque nedir

Tech Toque bir yaşında!

Merhaba! 21 Ocak 2023 tarihinde Tech Toque (TT) adıyla çıktığımız bu yolda birinci yaşımıza ayak bastık. Peki Türkiye’deki değerli okuyucuları teknolojinin geleceği ile ilgili olan haberler ve eşsiz kullanıcı yorumları…

Android 15 güncellemesi ne zaman çıkacak?

Android 15 güncellemesi
Android 15 güncellemesi için bekleyen kullanıcıların sayısı bir hayli fazla.

Sürüm kodu G990EXXS3DWA6 olan ilgili yama sayesinde elliden fazla güvenlik açığı etkisini yitirdi. Bu bağlamda şu anda Arjantin’de, Kolombiya’da ve Meksika’da yaşayan kişiler Android Ocak 2023 Güvenlik Yaması ile vakit geçirebiliyor. Bu yama önümüzdeki günlerde diğer ülkelerde de devreye girecek.

Android 14 güncellemesi muhtemelen bu yılın ağustos ayında karşımıza çıkacak. Hatırlanacağı üzere Android 13 ile 15 Ağustos 2022 tarihinde tanışmıştık. Android 15 için önümüzdeki yılın yaz veya sonbahar mevsimi işaret ediliyor.

Galaxy S21 FE piyasada kendisine Android 12 (One UI 4.1) ile yer buldu. Buradan hareketle Android 13’e (One UI 5.0) terfi eden ve One UI 5.1 güncellemesi ile zenginleştirilen bu ürünün Android 14 ve bir sonraki Android sürümü ile tanışacağını söyleyebiliriz. Bunun dışında Android 14 ile tasarımsal bir devrimin yapılacağı konuşuluyor.

Kullanıcılar Samsung Galaxy S21 FE ile 11 Ocak 2022 tarihinde karşılaştı. Bu akıllı telefon Türkiye’de yaşayan kişileri de ilgilendiriyor. Zira kendisini şu an ülkemizdeki teknoloji mağazalarında görebilirsiniz. Mevzubahis model hakkında neler düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi belirtin.

Android Ocak 2023 Güvenlik Yaması nasıl indirilir? ⬅️

  1. Telefonunuzun Ayarlar sekmesine geliniz.
  2. Daha sonra Yazılım Güncelleme yazısına tıklayınız.
  3. Son olarak İndir ve Yükle‘ye dokununuz.
  4. İşlemi tamamlamak için müdahale etmeden bekleyiniz.

https://www.youtube.com/shorts/NHY2wAFB3r8

0 0 Oylar:
Beğendiniz mi?
Etiketler: ,
En çok okunan içerikler

Ne düşünüyorsunuz❓

Abone ol!
Bildir!
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Bütün yorumları incele.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş ❤️

Benzer İçerikler ⬅️

Son Dakika Haberleri ⬅️